Karnawał trwa w najlepsze

Karnawał trwa w najlepsze. Korzystając jeszcze z czasu, kiedy można się bawić, w naszej szkole zorganizowaliśmy bal dla uczniów. Każda klasa wybrała sobie swój motyw przewodni stroju oraz dekoracji stołu.

Dlatego wśród bawiących się nie brakowało postaci bajkowych, rycerzy, królów i księżniczek. Jak wiadomo nie ma wyśmienitej zabawy, bez dobrej muzyki i wodzireja. Niemalże od samego początku najmłodsi ruszyli na parkiet, by w takt piosenek śpiewanych przez panią Olgę Mazur zachęcić pozostałych do tańczenia. Wtedy impreza rozpoczęła się na dobre i wszyscy włączyli się do zabawy.

Tradycją naszej karnawałowej zabawy jest konkurs na Króla i Królową Balu. Jak co roku trudno dokonać wyboru spośród licznie bawiących się uczniów. Wielu zasłużyło na ten tytuł. Ale trzeba było wybrać tylko jedną parę. I tak podjęto jednogłośną decyzję o tym, że Królem Balu został Igor Bireta z klasy V, a Królową Balu Hania Herba z klasy VII. Nie mogło się zatem objeść bez tańca królewskiej pary, który to zwieńczył koniec balu. Mamy nadzieję, że tegoroczna zabawa zadowoliła wszystkich, a dzisiejszy dzień możemy zaliczyć do bardzo udanych.