Nadeszła emerytura

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna"

Jan Twardzowski

W piątek, 23 lutego 2024 r.,  na apelu społeczność uczniowska, grupy przedszkolne oraz nauczyciele i pracownicy szkoły pożegnali odchodzącego za zasłużoną emeryturę pana Adama Paska, który przez wiele, wiele lat pracował na terenie naszej placówki.  Były podziękowania od Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców, dzieci z przedszkola, nauczycieli oraz dyrekcji.  Wszyscy jesteśmy wdzięczni  za trud, zaangażowanie, fachowość  i za to, że mogliśmy liczyć na Pana, Panie Adamie.  Życzymy teraz  odpoczynku, dużej dawki relaksu. Przyszedł czas, by w pełni oddać się swoim pasjom. Powodzenia na nowym etapie życia.