Gminny Konkurs Recytatorski

23 kwietnia 2024 r.  w Świetlicy Kultury w Malechowie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego ,,Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”.

Udział w nich wzięli wybrani uczniowie ze wszystkich czterech szkół podstawowych, znajdujących się w naszej gminie.   Naszą szkołę reprezentowali: Kalina Kruszyńska. Oliwia Sałbut, Roksana Mizianty, Maja Wiącek, Oliwia Kaczmarska, Ksawery Pacławski, Lidia Kamiennik oraz Lena Choina. Komisja po długich obradach wyłoniła laureatów. Zwycięzcami są wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie, gdyż każdy z uczestników zaprezentował się wspaniale.

W kategorii najmłodszej ,,Ptaszęta polne” III miejsce zdobyła Maja Wiącek
z kl. III, natomiast I miejsce należało do Kaliny Kruszyńskiej z kl. II.

W kategorii,, Ptaszki”  I miejsce zajęła Lidia Kamiennik z kl. V.

Do etapu powiatowego, który odbędzie się w Darłowie 8 maja zakwalifikowała się Kalina Kruszyńska i Lidia Kamiennik.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. A dziewczynom życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.